Sunday, May 02, 2010

این روزها

1- جمعه باز بوستون بودم. همون سمینار سالی دوبار سیستم داینامیکس. ارائه ام هم در مورد همین مطلبِ پایین بود. کلا روز خوبی بود هر چند شب اش دقیقا دو ساعت خوابیده بودم.. هر دو تا استاد سیستم داینامیکس ما (جورج و دیوید) هم با ما بودند. یک استاد دانشگاه تگزاس و یک استاد دانشگاه بوستون هم بود اضافه بر جان استرمن از ام آی تی... کارها کلا خوب بود. ولی کار بد هم دو تا بود که به شدت حضار نابودشان کردند.. یکی از بچه های آستین هم که سیستم داینامیکس کار می کنه بود که گفت دانشگاه Tulane کار گرفته که خیلی جای خوبی است.. به نظرم جالب بود که با کار سیستم داینامیکس این کار رو گرفته.

2- در کم خوابیدن و در کار کردن زیاد لذتی نهفته است.. در شب هایی که بیدار می مانی و کار می کنی منظورم هست... این چند وقت سرم شلوغ بود... تقریبا تا یازده و نیم شب در استارباکس کار می کردم و بعد هم گاهی در خانه...

3- آخرین جلسه کلاسی که درس می دهم پس فرداست. جمعه هم امتحان شان را می گیرم. از درس دادن خیلی لذت بردم... لذتی کاملا قابل مقایسه با مقاله نوشتن و شاید بیشتر... چنین انتظاری نداشتم. امتحان شان را هم طرح کرده ام. آخرین موردکاویشان را هم تحویل دادند که یک رگرسیون ساده و بعد تحلیل نتایج بود.

4- ماه گذشته رژیم گرفتم. در یک ماه حدودا هفت کیلو لاغر کردم! الان شدم هفتاد و دو...

15 comments:

محمد said...

روز معلم بر شما فرخنده باد

پريساي said...

چه رژيمي گرفتي نويد دست دكتر كرماني رو هم از پشت بستي كه

Anonymous said...

روز معلمت مبارک

hamed said...

زور معلمت مبارک

همایون said...

آقا این استارباکس که کار میکنی ساعتی چند میده؟ ساعت کار چقدره؟ شیفتیه یا هر روز تا ۱۱:۳۰؟

navid said...

محمد و دوست بی نام: ممنون
.
حامد: زور معلم؟!..
.
پریسای: اسمش رو گذاشتم "رژیم یادداشت کن هرچی خوردی رو".. کلا کالری های روزانه ام رو هر روز جمع زدم.. البته بی هوا بود!..
.
همایون: حالا دهات شما هم اگر استارباکس داشت مجبور نبودی تو دانکین کار کنی!..ه

Mahdi said...

نوید جان این قضیه هفت کیلو در یک ماه واقعا دهن من رو باز نگه داشته. میشه بگی چطور رژیمی گرفتی که اینقدر موفق بود؟ نکنه عوامل رژیم گرفتنت؟ :دی

navid said...

مهدی - خوب خیلی کار نرمالی نکردم!.. اما کلا یک کاغذ برداشتم و هر روز کالری هایی که خوردم رو نوشتم و سعی کردم هیچ روزی بالای 1200 نشم و میانگین حدودا 1000 کالری در روز... با این کار انتظار اینه که هر هفته یک کیلو لاغر کنی.. که خوب مال من یک بیشتر شد!.. فکر کنم درس دادن هم باعث می شد خوب کالری بسوزونم.. ولی با این الگو دست کم هفته ای یک کیلو می تونی بسوزونی.. برای این که با هزار تا سیر هم بشی گوشت رو به ماهی و سینه مرغ محدود کن. یعنی گوشت قرمز و رون مرغ نخور. سوپ سبزی زیاد بخور و سالاد و میوه.. صبحانه ات رو هم به 300 کالری محدود کن. یک روز می شه دو تا نون توست سیاه و پنیر و یک روز دیگه سیریال (با شیر کم چرب) .. شیرینی و نوشابه هم کم ممنوع!.. کلیدش کلا اینه که هر چی می خوری بنویسی.. همین.

Amir said...

xoda ro shoke ke belaxare to toonesty rezhim-o begiri!,
In rooza mamoolan rezhim dare bar o bax migire! ;)

Tannaz said...

mamnoon babate tozih dar morede rejim! vali in rejim besiaar kamcalorie!! :( ba gorosnegi che kar mikardi?

hamed said...

نوید آقا ، روز معلم به آقا معلم ( استاد آمار ) تبریک گفتنم. تعجب برای چی ؟

navid said...

گفته بودی "زور" نه "روز"!..ه

مری said...

من شنیدم میزان کالری مورد نیاز هر فرد میشه وزن در 30
پس به فرض یه آدم 70 کیلویی 2100 تا لازم داره حالا این آدم اگه روزی 1000 کالری کمتر از این میزان بگیره طی
یک هفته 1 کیلو کم می کنه

Anonymous said...

نوید زود زود تر بنویس توروخدا

Anonymous said...

نوید زود زود تر بنویس توروخدا