Tuesday, May 05, 2009

عزت زیاد

1- این روزها مشغول جمع و جور کردن یک چند تا مقاله ام که با این و اون دارم می نویسم. کلا خوش می گذره و تنها بدی اش اینه که تمرکز روی یک مسئله ندارم. مسئله ها به میزان کافی با هم دیگه متفاوت هستند... دیگه می خوام وارد هیچ پروژه ای نشم مگه مستقیما به تزم مربوط شه... با یه تاخیری این چند تا کار جمع و جور می شه و سرم خلوت می شه.

2- این ترم هم تموم داره می شه. یک کلاس داشتم به اسم normative decision making و یک کلاس رو هم می نشستم به اسم governmental decision making. کلاس اول در سطح دکتری بود و دومی در سطح فوق. اولی رو دیوید ارائه می داد و دومی رو جان.

3- تابستون دارم برنامه می ریزم دو تا کنفرانس برم. یکی اش در آلباکورکی است در ایالت نیومکزیکو. آن یکی هم در شیکاگوست... کنفرانس شیکاگو کنفرانس آکادمی مدیریته که فکر کنم دوستای زیادی بخواند برند. یک خبری به من بدید همدیگرو ببینیم... چون اینقدر بزرگه که بعید نیست اصلا مقاله های مورد علاقه مون از نظر مکانی نزدیک به هم نباشند. کنفرانس های دیگه ای که می خوام برم در پاییز خواهند بود.

4- عزت زیاد!

2 comments:

datumfreedom said...

به اين منابع اين دو درس تصميم گيري كه گفتي چطور مي تونم دسترسي پيدا كنم؟ من چند ترمه كه تي اي دكتر عيسايي هستم؛ داريم مقدمات ارايه يه واحد
پيشرفته تصميم گيري رو مي چينيم؛ دنبال منابع و ...مي گرديم... مي توني كمك كني؟؟

Sir Thomas said...

منم شاید بیام کنفرانس شیکاگو رو اگه بلیت گیر بیاد. ;)