Sunday, July 12, 2009

کنفرانس های پیش رو

یک کم از زندگی روزمره

یک مسافرت سه هفته ای در پیش داریم. برای کنفرانس سیستم داینامیکس می ریم شهر آلباکورکی در ایالت نیومکزیکو و بعد برای آکادمی مدیریت می ریم شیکاگو. بین این دو تا کنفرانس یک هفته فاصله وجود داشت. دیدم میزان صرفه جویی در هزینه بلیط هواپیما اگر در شهر آلباکورکی بمونیم و برنگردیم آلبانی، بیشتر از هزینه یک هفته اضافی هتل در شهر آلباکورکی بود. این شد که تصمیم گرفتیم یک هفته بیشتر در آلباکورکی بمونیم! خلاصه سه هفته از خانه دور خواهیم بود..

امسال می خوام سه تا کنفرانس دیگه هم برم... یکی کنفرانس مدیریت دولتی، یکی سیاستگذاری و یکی هم علوم تصمیم گیری است... کلا پنج تا کنفرانس در سال خیلی زیاده و بهتره که، در بلندمدت، بیشتر از سالی دو تا کنفرانس نروم.. به هر حال دارم به سال های آخر تحصیل نزدیک می شم و برای شناخته شدن در بازار کار باید این کار رو بکنم. دانشگاه حداکثر سالانه هزینه یک یا دو کنفرانس رو می تونه پوشش بده (البته اون رو هم نصفه و نیمه).. در واقع دارم یک جور سرمایه گذاری می کنم. ضمن این که از بدشانسی من سال دیگه که من در بازار کار خواهم بود، دو کنفرانس اول در خارج از آمریکاست و کنفرانس سوم هم که هر دو سال یک بار برگزار می شود برگزار نخواهد شد. این موضوع کمی هزینه کردن امسالم را توجیه می کند.

بعدا در مورد مقاله هایی که برای این جاها فرستادم صحبت می کنم.

3 comments:

Mehran said...

سلام نوید

آقا! شنیدم که اخیراً قانونی تصویب شده که دانشجوها اگه از آمریکا بیان کانادا و بخوان برگردن آمریکا نیازی به ویزای آمریکا نخواهند داشت. در نتیجه انشالله سال دیگه مونترال آکادمی می‌بینمت!

Shobeir said...

نوید، دادا

بابا چرا خبر نمیدی وبلاگ داری، اینجا رو شانسی پیدا کردم (اومده بودم شیر بخرم... :) )

آقا سفر‌ها بهت خوش بگذره، انشالا هم که نتیجه‌اش خوب باشه واسه کارهای که بعدا میخوای انجام بدی

JUYBAR said...

رفتی آکادمی مدیریت جای ما رو هم خالی کن. بعد از 100 روز انتظار جواب ویزا آخرش هم بهم ویزا رو ندادند