Monday, October 04, 2010

روز پر برکت

امروز روز با برکتی بود: اول این که یک ایده برای یک "کامنت" در یک ژورنال خوب پیدا کردم. "کامنت"ها یا "یادداشت"ها عموما مقاله های کوتاهی هستند که راحت تر چاپ می شوند و در راستای یک مقاله چاپ شده هستند و عموما یک اشتباه یا یک کاستی را در یک مقاله نشان می دهند. ارزش شان طبیعتا کمتر از یک مقاله است، اما بازهم خوب است. کمی نوشتن اش تریکی(!) است [tricky]. باید مودبانه و با دقت نوشته شوند.... دوم هم این که یک مصاحبه اسکایپی گرفتم برای دو روز دیگه. دانشگاه اش یکی از سه گزینه اول ام است.

4 comments:

علی said...

Congratulations for the interview, and waiting for your kind hints on my earlier question-comment. How to start a small SD lab in a business school. And its feasibility.

navid said...

سلام علی - راستش به نظر من کار شدنی ای نیست.. یادگرفتن سیستم داینامیکس استاد و کلاس اساسی می خواد. در وبسایت سیستم داینامیکس سوسایتی دنبال کلاس هایی می تونی بگردی که نزدیک های شما باشه. در کنفرانس ها باید شرکت کنید و کتاب های اصلی رو خوب بخونید... راه انداختن گروه و این جور چیزها کار وقت تلف کردنیه... البته به نظر من.

Mahshid Ghaffarzadegan said...

خیلی عالیه. ان شاا... که خیره :)

علی said...

چپتر هند را دیدم ولی کسی که این دور و ور ها باشد که بشود دعوتش کرد تا همکاری کند نتونستم پیدا کنم. شاید تقلیل اش بدهیم به یک ارائه در حد آشنایی با مفاهیم ابتدایی و تاریخچه و کارآیی آن.
آقا راستی این اسکالرشیپ اراسموس برای دوره مستر سیستم داینامیکس را که تو چند تا کشور برگزار می شود را چطوری می بینی؟ فکر میکنی بیارزد که من با فرض اینکه علاقه دارم بخواهم 2 سال برم سراغ همچنین دوره ای اونهم بعد از ام بی ای و بعد دکترا شروع کنم؟ یا اینکه سعی کنم مستقیم وارد دوره دکتری بشم؟